Συμμετοχή της μαθητικής ομάδας πετοσφαίρισης (βόλεϊ) των αγοριών του σχολείου μας σε σχολικούς αγώνες

Την Τρίτη 2 Φεβρουαρίου στο κλειστό γυμναστήριο της Ιτέας, η αντρική ομάδα πετοσφαίρισης  (βόλεϊ) του σχολείου μας που συμμετείχε στους ετήσιους σχολικούς αγώνες, αγωνίστηκε με την αντίστοιχη ομάδα του Γυμνασίου Δεσφίνας με λυκειακές τάξεις και πέρασε νικηφόρα στην επόμενη φάση με σκορ 2-0 σετ. Να ευχαριστήσουμε την κυρία Θεοχαροπούλου  Κατερίνα τη γυμνάστρια του σχολείου μας για την άριστη καθοδήγηση της ομάδας μας , τον  κύριο Κλέτσα Παναγιώτη για τη χορηγία των εμφανίσεων της ομάδας μας καθώς και τον κ. Ρούσκα Σπύρο εκπαιδευτικό του σχολείου μας  που συνόδευσε την ομάδα μας στην Ιτέα. Επόμενο ραντεβού την Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου στην ημιτελική φάση με το Λύκειο Ευπαλίου.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΡΑΒΙΑ !!!

Δείτε φωτογραφίες εδώ