ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ, ΤΟΥ ΓΕΛ ΓΡΑΒΙΑΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                      ΓΡΑΒΙΑ   18/03/2016

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ                                                          ΑΡ. ΠΡΩΤ.    93

ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΚΑΙ Δ.Ε. ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΦΩΚΙΔΟΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΑΒΙΑΣ

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Για την πραγματοποίηση της τετραήμερης  εκπαιδευτικής επίσκεψης, στο πλαίσιο καινοτόμων σχολικών δραστηριοτήτων,  των μαθητών της Α΄ και Β΄ τάξης  του ΓΕΛ ΓΡΑΒΙΑΣ με προορισμό τη Θεσσαλονίκη   από  07/04/2016 έως και 10/04/216 το σχολείο μας δέχτηκε τις εξής προσφορές:

1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡ. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

με προσφορά 129,00 ?  ανά άτομο  (Ξενοδοχείο Avalon)

2. ΚΤΕΛ ΦΩΚΙΔΑΣ  ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

με προσφορά 104,00 ?  ανά άτομο  (Ξενοδοχείο KORNILIOSPALACE)

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών, από την αρμόδια επιτροπή επιλέχθηκε ως συμφερότερη οικονομικά και ποιοτικά (σύμφωνα με τη προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος) η προσφορά του  ΚΤΕΛ ΦΩΚΙΔΑΣ  ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ.

Γραβιά 18/03/2016
Η  Διευθύντρια