Επανέναρξη λειτουργίας του σχολείου

Εν όψει της επανέναρξης λειτουργίας του σχολείου από τη Δευτέρα 11-05-2020, επιστρέφουν οι μαθητές της Γ΄ Λυκείου του σχολείου μας οι οποίοι αρχικά θα έρχονται διαφορετικές ημέρες για μάθημα. Έτσι , οι μαθητές που το επίθετό τους αρχίζει από Α έως Ν θα προσέλθουν για μάθημα κατά την πρώτη εβδομάδα τις ημέρες Δευτέρα 11/5, Τετάρτη 13/5 και Παρασκευή 15/5 ενώ κατά τη δεύτερη εβδομάδα θα προσέλθουν για μάθημα τις ημέρες Τρίτη 19/5 και Πέμπτη 21/5. Αντίθετα, οι μαθητές  που το επίθετό τους αρχίζει από Π έως Χ θα προσέλθουν για μάθημα κατά την πρώτη εβδομάδα τις ημέρες Τρίτη 12/5 και Πέμπτη 14/5 ενώ κατά τη δεύτερη εβδομάδα θα προσέλθουν για μάθημα τις ημέρες Δευτέρα 18/5, Τετάρτη 20/5 και Παρασκευή 22/5. Για το επόμενο χρονικό διάστημα, μετά τις δύο πρώτες εβδομάδες και μέχρι τη λήξη των μαθημάτων, επαναλαμβάνεται ο παραπάνω προγραμματισμός ανά δύο εβδομάδες. Για οποιαδήποτε αλλαγή μετά την έναρξη λειτουργίας του σχολείου θα ενημερωθείτε άμεσα. Τέλος το ωρολόγιο πρόγραμμα των μαθημάτων θα είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό πριν τη διακοπή λειτουργίας του σχολείου.